sâmbătă, 11 august 2012

Fobal Liga 4 Bihor, programul turului în sezonul 2012 – 2013



Campionatul judeţean Liga 4 Bihor debutează pe 18 august. Divizia va avea 16 echipe, care vor juca pe sistem tradiţional. Printre noile apariţii din serie se află şi una cu denumirea celebră, Bayern, din păcate, din Oradea.

Iată meciurile:
Etapa I din 18-19 august
FC Hidişelul de Sus – CSO Ştei    
Victoria Avram Iancu – CF Liberty
Crişul Aleşd – Biharea Vaşcău    
Luceafărul II – Crişul Sântandrei      
Bayern Oradea – CSC Sânmartin 
Viitorul Marghita – Locadin Ţeţchea 
Poiana Budureasa – Cetatea Valea lui Mihai
Kinder Paleu – Viitorul Borş  

Etapa II din 25-26 august
Cetatea Valea lui Mihai – Kinder Paleu  
CF Liberty - Viitorul Borş  
Locadin Ţeţchea - Poiana Budureasa   
CSC Sânmartin - Viitorul Marghita  
Crişul Sântandrei - Bayern Oradea
Biharea Vaşcău - Luceafărul II
CSO Ştei – Crişul Aleşd 
Victoria Avram Iancu - FC Hidişelul de Sus    

Etapa III din 1-2 septembrie
Crişul Aleşd - Victoria Avram Iancu 
FC Hidişelul de Sus – CF Liberty
Luceafărul II - CSO Ştei  
Bayern Oradea - Biharea Vaşcău
Viitorul Marghita - Crişul Sântandrei 
Poiana Budureasa - CSC Sânmartin          
Kinder Paleu - Locadin Ţeţchea 
Viitorul Borş - Cetatea Valea lui Mihai    

Etapa IV din 8-9 septembrie
Locadin Ţeţchea - Viitorul Borş   
CF Liberty – Cetatea Valea lui Mihai         
CSC Sânmartin - Kinder Paleu
Crişul Sântandrei - Poiana Budureasa      
Biharea Vaşcău - Viitorul Marghita         
CSO Ştei - Bayern Oradea
Victoria Avram Iancu - Luceafărul II   
FC Hidişelul de Sus - Crişul Aleşd 

Etapa V din 15-16 septembrie
Luceafărul II - FC Hidişelul de Sus     
Crişul Aleşd – CF Liberty     
Bayern Oradea - Victoria Avram Iancu   
Viitorul Marghita - CSO Ştei       
Poiana Budureasa - Biharea Vaşcău          
Kinder Paleu - Crişul Sântandrei      
Viitorul Borş - CSC Sânmartin          
Cetatea Valea lui Mihai - Locadin Ţeţchea          

Etapa VI din din 22-23 septembrie
CSC Sânmartin – Cetatea Valea lui Mihai
CF Liberty - Locadin Ţeţchea           
Crişul Sântandrei - Viitorul Borş   
Biharea Vaşcău - Kinder Paleu
CSO Ştei - Poiana Budureasa      
Victoria Avram Iancu - Viitorul Marghita         
FC Hidişelul de Sus - Bayern Oradea
Crişul Aleşd - Luceafărul II   

Etapa VII din 29-30 septembrie
Luceafărul II  – CF Liberty     
Bayern Oradea  - Crişul Aleşd 
Viitorul Marghita - FC Hidişelul de Sus          
Poiana Budureasa - Victoria Avram Iancu  
Kinder Paleu - CSO Ştei       
Viitorul Borş - Biharea Vaşcău          
Cetatea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei      
Locadin Ţeţchea - CSC Sânmartin       

Etapa VIII din 6-7 octombrie
CF Liberty- CSC Sânmartin          
Crişul Sântandrei - Locadin Ţeţchea          
Biharea Vaşcău – Cetatea Valea lui Mihai
CSO Ştei - Viitorul Borş   
Victoria Avram Iancu - Kinder Paleu  
FC Hidişelul de Sus - Poiana Budureasa      
Crişul Aleşd - Viitorul Marghita         
Luceafărul II - Bayern Oradea

Etapa IX din 13-14 octombrie
Bayern Oradea  – CF Liberty  
Viitorul Marghita - Luceafărul II   
Poiana Budureasa - Crişul Aleşd    
Kinder Paleu - FC Hidişelul de Sus     
Viitorul Borş - Victoria Avram Iancu  
Cetatea Valea lui Mihai - CSO Ştei       
Locadin Ţeţchea - Biharea Vaşcău          
CSC Sânmartin - Crişul Sântandrei      

Etapa X din 20-21 octombrie
CF Liberty - Crişul Sântandrei      
Biharea Vaşcău - CSC Sânmartin       
CSO Ştei - Locadin Ţeţchea          
Victoria Avram Iancu – Cetatea Valea lui Mihai
FC Hidişelul de Sus – Viitorul Borş   
Crişul Aleşd – Kinder Paleu   
Luceafărul II - Poiana Budureasa      
Bayern Oradea - Viitorul Marghita         

Etapa XI din 27-28 octombrie
Viitorul Marghita – CF Liberty
Poiana Budureasa – Bayern Oradea
Kinder Paleu – Luceafărul II   
Viitorul Borş – Crişul Aleşd    
Cetatea Valea lui Mihai - FC Hidişelul de Sus          
Locadin Ţeţchea - Victoria Avram Iancu  
CSC Sânmartin - CSO Ştei     
Crişul Sântandrei – Biharea Vaşcău          

Etapa XII din 3-4 noiembrie
CF Liberty – Biharea Vaşcău          
CSO Ştei – Crişul Sântandrei      
Victoria Avram Iancu – CSC Sânmartin       
FC Hidişelul de Sus - Locadin Ţeţchea          
Crişul Aleşd – Cetatea Valea lui Mihai         
Luceafărul II – Viitorul Borş   
Bayern Oradea – Kinder Paleu
Viitorul Marghita – Poiana Budureasa      

Etapa XIII din 10-11 noiembrie
Poiana Budureasa – CF Liberty     
Kinder Paleu - Viitorul Marghita         
Viitorul Borş – Bayern Oradea
Cetatea Valea lui Mihai – Luceafărul II   
Locadin Ţeţchea – Crişul Aleşd    
CSC Sânmartin – FC Hidişelul de Sus
Crişul Sântandrei - Victoria Avram Iancu  
Biharea Vaşcău - CSO Ştei     

Etapa XIV din 17-18 noiembrie
CF Liberty - CSO Ştei       
Victoria Avram Iancu – Biharea Vaşcău
FC Hidişelul de Sus – Crişul Sântandrei      
Crişul Aleşd – CSC Sânmartin          
Luceafărul II - Locadin Ţeţchea          
Bayern Oradea – Cetatea Valea lui Mihai
Viitorul Marghita – Viitorul Borş   
Poiana Budureasa – Kinder Paleu  

Etapa XV 24-25 noiembrie
Kinder Paleu – CF Liberty     
Viitorul Borş – Poiana Budureasa      
Cetatea Valea lui Mihai - Viitorul Marghita         
Locadin Ţeţchea – Bayern Oradea
CSC Sânmartin – Luceafărul II
Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd    
Biharea Vaşcău - FC Hidişelul de Sus
CSO Ştei - Victoria Avram Iancu  







Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu